Що таке VR?

Віртуальна реальність - створений технічними засобами світ, який передається людині через його відчуття: зір, слух, дотик тощо.

Як пограти?

Щоб пограти у нашому клубі, вам потрябно зробити кілька наступних кроків:


Забронювати час

● обрати клуб в якому ви хотіли б пограти● обрати вільний час● заповнити форму бронювання


Почекати підтвердження оператором

● оператор зв'яжеться з вами якомога швидше для підтвердження бронювання та уточнення деталей● якщо бронь була залишена в неробочий час - оператор зв'яжеться з вами вранці наступного дня


Прийти в клуб, обрати гру та пройтиінструктаж

● приходити краще за хвилин 5-10 до початку часу бронювання● гру ви можете вибрати відразу або на місці, оператор з радістю розповість про всі ігри і квести, допоможе обрати оптимальний варіант● а також оператор проведе вам інструктаж і розповість про механіку гри


Хорошо провести час

● ви можете вибрати квест для всієї компанії● ви можете грати в різні ігри протягом заброньованого часу

Оплата

Готівкою у клубі

● оплата проводиться після гри безпосередньо в клубі

Оплата карткою у клубі

● оплата проводиться після гри безпосередньо в клубіn.

Оплата на картку

● передоплата при бронюванні цілого клубу становить мінімум 50%

Поширені запитання:

1

Чи правда, що в VR нудить?

Це найчастіше питання. Коротко: якщо немає відомих вам особисто медичних протипоказань - сміливо приходьте.

2

«А ми будемо бачити один одного?»

Тут все просто - так, будете. В іграх люди бачать аватари один одного. І спілкуються за допомогою гарнітур в шоломах. Ще можуть взаємодіяти, передаючи один одному віртуальні предмети. Загалом: будете відчувати себе однією командою!

3

Як проходить гра? VR це складно?

Коли ви приходите до нас, вас знайомлять з апаратурою, допомагають увійти в гру, проводять короткий інструктаж. VR - це не складно! Оператор завжди залишається на зв'язку і готовий відповісти на ваші питання, якщо такі будуть. Тому всі дуже швидко розбираються, від дітей до літніх людей, для яких такі технології в новинку.

4

Чи можна знімати шолом під час гри?

Так звичайно! Якщо з якоїсь причини ви хочете зняти шолом - потрібно просто попросити оператора допомогти вам.

5

Чи підходить VR тим, хто не грає в комп'ютерні ігри?

VR - не стільки вид розваги, скільки формат. VR і комп'ютерні ігри хоч і здаються схожими, але це різні види розваг. Більшість ігор в клубі Flexagon - квести, так що вам будуть важливі гнучкий розум і готовність вирішувати завдання разом, а не якісь специфічні навички. Ми постійно розширюємо наш асортимент, так що і для геймерів у нас знайдуться захопливі пригоди.

6

Чи можна грати вагітним?

Вагітним не рекомендується грати у VR з тієї ж причини, що і людям зі слабким вестибулярним апаратом. Може трохи нудити, можна втратити рівновагу. А ми турбуємося про те, щоб майбутні мами почувалися добре і не піддавали свій організм зайвому стресу.

7

Чи можна грати в стані алкогольного сп'яніння?

Оператори клубу не зможуть дозволити вам грати, якщо ви будете напідпитку. Це елементарно питання вашої безпеки. Все ті ж вестибулярний апарат і дезорієнтація. Так само в клубі не дозволяється грати людям з розладами психіки.

8

Скільки часу поспіль можна грати в VR?

У нас одна гра розрахована на 1 годину. І саме цей час ми рекомендуємо як оптимальний, якщо ви не граєте досить часто. Якщо хочеться пограти в дві гри, рекомендую зробити паузу хвилин на 10-15, щоб трохи відпочити.
Для дітей краще не грати більше, ніж в одну гру поспіль. Все з тієї ж причини більшої чутливості сприйняття.

9

Чи можна грати в VR людям з поганим зором?

У нас в клубі грали люди, які носять лінзи і були випадки, коли одягали шоломи поверх окулярів. Ніхто з гравців не відзначав неприємних відчуттів у зв'язку з цим.

Протипоказанням до використання шоломів VR є астигматизм. Це пов'язано з тим, що дане захворювання супроводжується викривленням сферичної форми кришталика або рогівки, що не дозволяє повноцінно сформувати 3D-картинку. В результаті виникають зорові аберації (похибки), які сприяють запамороченню, помутнінню зору, появі головного болю та ін. Пацієнти з близькістю і далекозорістю можуть користуватися даними окулярами без обмежень, проте попередньо рекомендується проконсультуватися з офтальмологом.

10

З якого віку можна грати в VR? Чи можна грати дітям?

Оптимальний вік - 12 років. На цьому сходяться всі виробники обладнання. Як і комп'ютер, VR не рекомендують дітям на ранніх етапах розвитку, років до 8. Це період активного формування психіки і органів зору. Специфічний вплив на ці органи не рекомендується.

Дозволяти чи не дозволяти грати в VR дітям від 8 до 12 років - рішення батьків. Тільки вони знають особливості своєї дитини і її реакцій.

Мусимо зазначити, що самі ігри можуть мати додаткові вікові обмеження, з якими ви можете ознайомитися онлайн або при розмові з оператором по телефону.

Супер взагалі! Начебто дорослий вже, а кайфанув як ніби мені 17. Прийду ще, з друзями. Дякую!

Illustration

Відмінно почала робочий тиждень!45 хвилин квесту збадьорили і налаштували на потрібний лад)Чоловік скептично поставився до моєї пропозиції пограти, але коли вийшов, сказав, що обов'язково повернемося щеЧекайте!!Дякую

Illustration

Дуже крутий досвід! Мегаатмосферно! Я рекомендую всім своїм друзям і не тільки! Це красиво, це захоплююче. Ви забудете на цілу годину про Ваші проблеми, Вас буде хвилювати тільки ця віртуальна реальність! Спойлер: з боку це дуже весело спостерігати!Успіхів вам!

Illustration

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Як нас знайти