Відгуки VR квестів - кращі квести віртуальної реальності / відгуки подій

Технології віртуальної реальності все активніше і активніше входять до нашого життя, тому ми вирішили не відставати та склали свій рейтинг VR квестів.

Раніше віар реальність використовувалась лише у певних сферах. Наприклад, в авіації. А для звичайних людей це був не більше ніж красивий вислів, сенс якого розумів не кожен. Зараз все змінилось і про вр заговорили всюди. Технологія з кожним роком покращується і можна сміливо заявити, що майбутнє вже настало! Адже лише пара окулярів - і ви вже у зовсім новому захоплюючому світі, де можливо все!
Квест vr це новий рівень можливостей, це білш ніж звичайні квести і навіть більше ніж комп'ютерні ігри, адже ви не просто керуєте персонажем на екрані, ви і є цей персонаж, який підкорює нові вершини, літає у космос та бореться зі злочинністю. І відгуки людей, які встигли оцінити цей новий формат дозвілля, наводять на думку, що саме квест віртуальна реальність скоро почне задавати тренд у світі розваг, а не звичайні квести чи навіть кіно, так як можливостей останніх потихеньку стає замало.

Ми теж тримаємо руку на пульсі сучасних технологій, тому ось вам невеличкий vr рейтинг. Ці квести точно не залишать вас байдужими!

Хочете пригод та екзотичних краєвидів? Завжди мріяли бути на місці Індіани Джонса? Тоді цей найкращий vr квест для вас!

1. JUNGLE QUEST

Божевільна пригода по таємничим джунглям!
Уявіть, що під час прогулянки парком ви знаходите портал, який веде до загадкового світу. І ви опиняєтесь у джунглях, населених різними тваринами. Але є один нюанс - як повернутись додому? Щоб знайти дорогу назад доведеться розгадати купу головоломок та зануритись у чудовий світ літаючих островів.

Illustration

Що може бути краще за космос? Звичайно ж космічні пригоди! І що ж сталося? І чому світ знову під загрозою зникнення? Ну і безумовно подальша доля людства залежить від вас!

2. SIGNAL LOST

На земній орбіті знаходиться секретна космічна станція. Але щось відбулося. Зв'язок з цією станцією втрачено. На Землі зареєстрували сильний електромагнітний імпульс, який йшов звідти. Після цього станція почала обертатися по траєкторії орбіти. Ще трохи і вона увійде в атмосферу!

Якщо така величезна станція впаде на поверхню Землі, то мільйони жителів планети постраждають. Вам та вашій команді необхідно розібратись з усім і спробувати полагодити космічну станцію, щоб вона не впала на Землю і люди не постраждали. Але для початку вам доведеться виконати дещо іншу задачу, треба зрозуміти що ж там сталося і на станції немає жодного члену екіпажу. Пригода почалась! Надалі тільки від вас залежить чи зможете ви знайти відповіді чи загинете у самій страшній і величезній катастрофі за всю історію людства.

Illustration

Стэтхэм та Брюс Уілліс ваші кумири? Завжди нервували, коли героям фільму потрібно було вибрати який дротик перерізати? Ми знайшли дещо навіть краще!

3. MISSION SIGMA

Поліція знайшла та знешкодила самого гучного терориста десятиріччя, який жив та творив свої злочини у самому небезпечному районі міста весь цей час. Але це виявилось тільки пів біди. Як з'ясувалося пізніше, на одному з дахів високого будинку терорист примудрився встановити ядерну ракету з таймером. А свя споруда стала величезною пасткою із складними загадками та страшними перешкодами. Ніхто не може нічого зробити і весь світ у небезпеці! Єдиний хто може дати шанс на спасіння це ви, так як саме ви найкращий спеціаліст по подібним загадкам. Спецслужби пішли на ризик та допомогли вам потрапити у двір цієї моторошної будівлі, але далі все самі! Чи по силам вам виявляться пастки чи ядерний вибух зітре з обличчя землі все живе?

Illustration

Кому ще боротися за справедливість як не вам? Поїхали!

4. THE PRISON

Ви співробітник поліції, який роками викривав злочинні угрупування. Та ось незадача, в останній місії злочинцями виявились ваші колеги. І замість отримати премію ви стали небажаним співробітником! Вас вирішили підставити і через це ви опинились у в'язниці. Але не не все втрачено, залишилось пара людей з роботи, які хочуть вам допомогти і придумали план втечі із тюрми. Але надалі все залежить тільки від вас, чи зможете ви довести свою правоту та отримати свободу та чесне ім'я. Поспішайте, час іде!

Illustration

Далі у нашому рейтингу йдуть більш тематичні та фантазійні ігри.

5. CYBERPUNK

Майбутнє. 22 сторіччя. Технічний прогрес змінив суспільство до невпізнаності. Населення Землі активно експерементує з модифікацією своїх тіл. Навколо купа кіборгів. А самим цінним на ринку стала інформація, а не гроші. Ви та ваша команда кіборгів маєте добути цінну інформацію з архіву дуже відомої компанії. Ваша ціль пробратися в будівлю непоміченими та вкрасти інформацію з архівів. Але це тільки здається легким, доведеться сильно постаратись!

Illustration

А тепер у нас vr квест для тих, хто хоче трошки полоскотати свої нерви.

6. SANCTUM

Ніхто не хоче , щоб їх страхи стали реальністю, але у світі немало таких таємничих місць.Одного разу ваша давня приятелька пише вам і просить про допомогу у розслідуванні. В найближчих лісах пропадають люди. Ви погоджуєтесь, але ще не знаєте з чим доведеться зіткнутись. Будьте дуже уважні, так як мова піде не тільки про ризик своїм життям, але і душею. Проснулась древня сила, яка мешкає біля старого монастиря. І вам належить розгадати всі моторошні тайни цього місця!

Illustration

Готові подивитись в очі своїм страхам?

7. HOUSE OF FEAR

Будиночок у лісі, вечір… вс це здається невинним, але це тільки здається. Будинок виявляється занедбаним, навкруги нікого, і таке відчуття, що там вже давно нікого не було - пилюка, павутиння, старі скрипучі меблі і ви не розумієте, що взагалі тут робите. Треба швидко йти звідси! Але не тут було! Будинок вважає інакше, так просто вам не піти, це пастка. Все зачинено, світла нема, тільки догорають свічки… і чийсь силует на стінах… чи здалося? Вам належить побороти всі свої страхи та розгадати всі загадки цього таємничого будинку! Гра почалась!

Illustration

Ну і наостанок ми залишили саму тематичну гру. Так вона на останньому місці у нашому довільному вр рейтингу, але не по цікавості, а через те, що вона сезонна. Хоча… може серед вас і є любителі у липневу спеку зануритись до морозного світу ельфів!

8. CHRISTMAS

Ну що, допоможемо врятувати Різдво? Санта через завірюху загубив подарунки і це ще не найгірше. Він може знайти дорогу додому! Ваша ціль нарядити саму величезну ялинку у лісі, щоб вона вказала дорогу Санті додому. Але ось невдача, ще й ельфи не хочуть виконувати свої обов'язки і діти залишаться без подарунків. Перед тим як займатися ялинкою, треба терміново вирішити проблему з ельфами. І потім вперед до ялинки! У вас все вийде!

Illustration

Ось такий у нас вийшов рейтинг VR квестів. Зацікавились? Така розвага це чудовий спосіб провести вихідні або можна навіть замовити квест на вій захід.

Не можете визначитись яку гру обрати? Ну це не проблема. Заходьте на наш сайт flexagon.com.ua і наші менеджери завжди дадуть відповіді на ваші запитання. А там залишиться діло за малим - забронювати гру та просто зануритись в світ такої чудової віртуальної реальності!

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Як нас знайти