Що обрати — VR-квест (віртуальна реальність) або звичайний?

Плануєте захоплюючий вихідний, і перед вами постало питання, що обрати — VR-квест (віртуальна реальність) або звичайний?

Ви однозначно прийняли правильне рішення, відмовившись проводити час на канапі! А які переваги мають реальні та віртуальні (vr, віар) квест-кімнати, ми розібрали у нашому відео і в статті.

Різновиди квестів

Ще 5 років назад на питання “Які квести бувають?”, відповідь була дуже проста. Існівав лише один різновид квест-ігор, поділений на ряд жанрів.

● Класичний Escape. Тут гравці долають труднощі, щоб вийти з локації шляхом вирішення логічних задач а головоломок.Перформанс. Гра з долученням професійних акторів та декорацій. Учасники стають дійовими особами художньої постанови, мета якої полягає у пошуку розв'язку основної загадки. Квест в реальности построен на основе фильма или художественного произведения. Чем лучше вам знаком сюжет, тем больше шансов на победу. Однако приготовьтесь к неожиданностям — на то он и квест!Екшн. Цю розвагу ще називають спортивним квестом – гравцям знадобиться докласти фізичних зусиль, щоб перемогти. Зрозуміло, без інтелектуальних завдань також не обійдеться.Хоррор-квест. Це найцікавіші квести для тих, хто сміливий та розторопний. Гравцям належить поринути в сюжет справжнього жахіття. Запасіться відвагою і приготуйтеся вирішувати головоломки, що тягнуть за собою перемогу або поразку, все залежить ... Хм, багато від чого! Це ж страшилка, а в ній свої правила...

Сьогодні розважальні функції квест-кімнат розширюються до казкових масштабів завдяки новому виду гри – VR-квесту (віртуальній реальності). У віртуальному світі можна все - поборотися з фантастичними тварями, дослідити далеку планету, попрацювати спецагентом, а принагідно заскочити на пару століть тому і трохи змінити хід історії. Гравцям молодшим, напевно, сподобається прогулянка в чарівних санях Санти та знайомство з Сімпсонами.

Шолом віртуальної реальності дозволяє переміщатися у будь-яку локацію та здійснювати те, що вчора здавалося неможливим.

Illustration

Квести-улюбленці

Какие же игры признаны самыми популярными квестами среди существующих? Клуб Flexagon сделал такую подборку для посетителей:● Подорож у існуючий чи вигаданий віртуальний світ. Скуштуйте славу героя Середньовіччя, станьте новим Робінзоном на дикому острові, вступіть у бій із потойбічними силами на околицях занедбаного монастиря. А скільки небезпек чекає вас у старій хатині, оповитій гробовою тишею — хто знає?..Казкові історії - улюблений жанр дітлахів та шикарна можливість відірвати чадо від домашнього монітора. Рятуйте Різдво всією сім'єю, сьогодні ви команда.Битва за життя з відчайдушними злочинцями та кровожерливими маніяками. Хто ви сьогодні ― спритний агент секретної служби чи відданий суспільством поліцейський-одинак? Можливо, власне визволення тут рівне порятунку людства.

VR – квести сьогодні лідирують: причини

Можна нескінченно перераховувати переваги VR-квестів над звичайними, але ми зупинимося на головних, найжирніших плюсах.

Illustration

Видовищність

Так, якщо ви прагнете на годину відірватися від реального світу, то питання «VR-квест (віртуальна реальність) чи звичайне» навіть не розглядається. Повноті та яскравості вражень у віртуальному квесті сприяє детальна графіка. Розвиток анімації не стоїть на місці, і будьте певні: створюючи новий шедевр, художники та дизайнери щоразу б'ють власні рекорди, перевершуючи самих себе в майстерності. Віртуальний світ постає перед гравцями у всії пишноті, і вже одна можливість поглянути на нього вартує того, щоб пуститися в найвідчайдушнішу віртуальну авантюру. Хоч би як ретельно був розроблений сценарій реального квесту, вам не вдасться під час гри злетіти в піднебесся, сидячи на спині дракона, або поринути у підводний світ. А тут ― будь ласка…

Доступність

На відміну від реальної гри, тут існує кілька рівнів складності, з яких гравці обирають той, що виявиться під силу. Якщо раніше ігри в квест-румах ділилися на категорії залежно від вигадливості завдань, і новачкам доводилося відмовлятися від сюжетів, що сподобалися, то тут просто «ноу проблем». Більшість ігор завдяки наявності кількох рівнів складності підходить для дітей та дорослих.

Додайте сюди тривалість близько години та зручне керування, з яким впорається навіть дитина, та отримайте блискучий варіант розваги.

Сюжетна різноманітність

Діапазон технічного оснащення дарує практично необмежену широту сюжетним лініям. Квест-кімнати у віртуальній реальності пропонують ігри у жанрах фентезі, детектив, пригоди та подорожі. На вас чекають також антуражні квести, технологічні, з елементами жаху, сімейні та для відпочинку з дітьми. Окуляри віртуальної реальності дозволяють повністю зануритися в гру та відчути атмосферу вигаданих світів, а їх тисячі…

Безпечність

Це той випадок, коли викид адреналіну не загрожує учасникам травмами та забрудненим одягом. Стріляйте з лука, беріть участь у запаморочливих погонях і битвах, пробирайтеся крізь зарості диких джунглів і рятуйте світи ― після пригод можна сміливо вирушати до кав'ярні, що прилегла, відсвяткувати перемогу, не ризикуючи розлякати інших відвідувачів.

Зручність

Щоб здійснити дивовижну подорож, не знадобляться довгі збори та виснажливі приготування: Київ — місце для героїчних подвигів. Крім того, віртуальні квести не вимагають простору, як більшість інших видів розваг, і розташування клубу в межах міста ще більше спрощує завдання.

Вже сьогодні доступне бронювання участі у грі онлайн та вибір потрібного часу. Клуб Flexagon пропонує сценарії для одного учасника та для командної гри. Розваги розраховані на гравців різного віку, починаючи з 8 років.

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Як нас знайти