HALF-LIFE: ALYX

Half-Life: Alyx - це повернення Valve у всесвіт Half-Life у віртуальній реальності. Це історія неможливої боротьби з жорстокою расою прибульців, відомої як Альянс. Події відбуваються між Half-Life і Half-Life 2.Ви граєте за Алікс Венс, і ви - єдиний шанс людства на порятунок. Контроль Альянсу над планетою після інциденту в Чорній Мезі тільки посилився: населення, що залишилося, зігнано загарбниками в міста. Серед жителів залишилися і кращі земні вчені - ви і ваш батько, доктор Ілай Венс. Як організатори руху опору, ви продовжуєте підпільну наукову діяльність - проводите найважливіші дослідження і створюєте інструменти для тих небагатьох, хто наважився кинути виклик Альянсу. Кожен день ви дізнаєтеся все більше про ворога, і кожен день - це пошук його вразливостей.

Вікові обмеження: 18+Ціна з гравця: від 250 грн/год*Кількість гравців:вул. Мишуги, 3В (1 чол.)вул. Лютеранська, 21 (1 чол.)вул. Стадіонна, 21/1 (1-4 гравців)

* Бронюючи годину ігрового часу, ви можете обирати на місці будь-який контент з категорії "ігри"

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Гра розрахована на 1 людину● Будьте готові до фізичної аеробного навантаження.● Грати в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні, бронь буде знята.

Як нас знайти