SERIOUS SAM VR: The Last Hope

Шутер від першої особи з традиційними для серії Serious Sam ігровим процесом та елементами, такими як великий арсенал озброєння і величезна кількість ворогів.
Арсенал гравця включає в себе велику кількість вогнепальної і холодної зброї, включаючи як нове, так і старе озброєння з попередніх ігор: бензопилу, пістолети, лазерні гвинтівки, автомати тощо. Відмінною особливістю гри є те, що гравець здатний стріляти по-македонски з двох різних видів зброї в кожній руці: наприклад, з двох мініганів, гармат, або комбінувати озброєння між собою, поєднуючи бензопилу в одній руці і автомат в інший. Згодом в гру було додано щит, лук і світловий меч, для управління яким гравцеві необхідно активно управляти і махати контролером. В кінці кожного розділу відбувається битва з босом.

Вікові обмеження: 14+Ціна з гравця: від 200 грнКількість гравців:вул. Мишуги, 3В (2 чол.)вул. Лютеранська, 21 (2 чол.)

* Бронюючи годину ігрового часу, ви можете обирати на місці будь-який контент з категорії "ігри"

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Гра розрахована на 2 людей.● Будьте готові до фізичної аеробного навантаження.● Грати в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні, бронь буде знята.

Як нас знайти