SMASH POINT

Пориньте у світ мультфільмів, переслідуючи та вражаючи один одного найкрутішою новою зброєю. Smash Point — змагальна багатокористувацька VR-гра, повна крутезних розваг. Гра ведеться в режимі Deathmatch, усі проти всіх, тому веселощі ніколи не закінчуються. Адже ніхто не може протриматись довго. Стандартна кількість раундів – 10, тривалість одного раунду може становити від 5 до 7 хвилин. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок. У грі можуть брати участь до 10 гравців. Ботів можна використовувати для заповнення позицій, і вони автоматично зберігають кількість гравців від мінімум 6. У Smash Point є 12 харизматичних персонажів, тому кожен може знайти свого улюбленого.

Вікові обмеження: 10+Ціна з гравця: від 250 грн.Кількість гравців:вул. Мишуги, 3В (1-8 гравців)вул. Лютеранська, 21 (1-4 гравців)вул. Стадіонна, 21/1 (1-4 гравців)вул. С.Лифаря, 3 (1-6 гравців)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Команда складається з 1-8 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні кімнати, бронь буде знята.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як нас знайти