ALICE

Візміть участь в вирі подій і відчуйте себе на місці Аліси! Пориньте у світ, де існує магія! Вам належить розгадати таємниці Чирвової королеви, яка зачарувала час у Країні чудес. Випийте зілля, яке вас зменшить, та прямуйте за Білим Кроликом через заплутані лабіринти. Допоможіть Капелюшнику, що застряг у часі, навести лад на божевільному чаюванні. Чеширський кіт вкаже вам шлях через зачаровану гущавину Темнолісся. Прислухаючись до підказок мудрої Гусениці, врятуйте фей, які знають секрет злої королеви. Знайдіть спосіб проскочити повз карткової варти в наповнений хитромудрими пастками замок, щоб перемогти Чирвову королеву, звільнити від чар головну вежу і врятувати чарівну країну. Дивовижні мешканці змушені просити вашої допомоги!

Вікові обмеження: 10+Ціна з гравця: від 250 грн.Кількість гравців:вул. Мишуги, 3В (1-6 гравців)вул. Лютеранська, 21 (1-5 гравців)вул. Стадіонна, 21/1 (1-4 гравців)вул. С.Лифаря, 3 (1-6 гравців)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Команда складається з 1-6 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні кімнати, бронь буде знята.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як нас знайти