HOUSE OF FEAR

Ніч. Покинута хатина у лісі. Павутиння у кутках, пил на підлозі, старі меблі і... жодної живої душі. На вигляд будинок порожній і давно занедбаний, але чи так це насправді? Ви намагаєтеся зрозуміти як тут опинилися, але розумієте тільки одне - цей будинок вас так просто не відпустить. Озираючись на всі боки, ви бачите, що двері і вікна зачинені, електрики немає, а мерехтіння свічок, що догорають, ледь вистачає, щоб освітити похмурі кімнати. Ви з жахом розумієте, що замкнені у пастці. У тьмяному світлі свічки майнув чийсь силует... Або це гра тіней? Чи готові Ви побороти свої страхи і розкрити всі секрети цього похмурого місця?

Вікові обмеження: 14+Ціна з гравця: від 250 грн/год*Кількість гравців:вул. Мишуги, 3В (1-4 гравці)вул. Лютеранська, 21 (1-4 гравці)вул. Стадіонна, 21/1 (1-4 гравці)вул. С.Лифаря, 3 (1-4 гравці)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Команда складається з 1-4 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні, бронь буде знята.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як нас знайти