MISSION SIGMA

Спецслужби знайшли та нейтралізували відомого терориста, який ховався в проблемному районі міста протягом десяти років. На цьому хороші новини закінчуються. Виявилося, що на даху покинутого багатоповерхового будинку маніяк встановив ракету з таймером і ядерною боєголовкою. А сам будинок перетворив на вежу з пастками і перешкодами. Вас рекомендували як фахівців з подібних загадок, тому секретна служба допомогла вам проникнути у двір. Далі вам необхідно самостійно дістатися даху. Чи зможете ви обійти всі пастки і попередити ядерний удар?

Вікові обмеження: 10+Ціна з гравця: від 250 грнКількість гравців:вул. Мишуги, 3В (2-6 гравців)вул. Лютеранська, 21 (2-5 гравців)вул. Стадіонна, 21/1 (2-4 гравців)вул. С.Лифаря, 3 (2-6 гравців)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Команда складається з 2-6 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні кімнати, бронь буде знята.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як нас знайти