Save Notre-Dame On Fire

НОТР-ДАМ У ВОГНІ
Натхненний фільмом та порятунком.

Save Notre-Dame On Fire - це квест у віртуальній реальності, в якому розповідається про історичний порятунок Нотр-Дам де Парі під час пожежі, яка майже знищила собор 15 квітня 2019 року. Цей квест заснований на фільмі «Нотр-Дам у вогні» Жан-Жака Анно і покликаний віддати шану паризькій пожежній команді, яка допомогла зробити гру захоплюючою та автентичною. На 45 хвилин станьте пожежником, що рятує собор та його найдорожчий скарб: терновий вінець. Шукайте сейф священної реліквії, секрет, що ретельно охороняється; пройдіть по нефу, що горить, після обвалення шпиля; потім підніміться на Північну вежу, що нависає над Парижем, і пройдіть останню місію на дзвіниці.

Вікові обмеження: 12+Ціна з гравця: від 250 грнКількість гравців:вул. Мишуги, 3В (2 або 4 гравці)вул. Лютеранська, 21 (2 або 4 гравці)вул. Стадіонна, 21/1 (2 або 4 гравці)вул. С.Лифаря, 3 (2 або 4 гравці)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Правила проходження квесту

● Команда складається з 2-4 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні, бронь буде знята.

Як нас знайти