SANCTUM

У світі є такі місця, які оповиті темрявою та злом, і краще їх уникати. Місця, де всі ваші страхи можуть стати реальністю. Ви отримали лист з проханням про допомогу від вашої подруги, що була з вами у багатьох небезпечні пригодах. У ньому вона розповіла що розслідує зникнення людей в навколишніх лісах. Але вам належить провести своє розслідування. Будьте обережні, адже вам доведеться ризикнути не тільки життями, але і своїми душами, коли ви зустрінетесь з давньої силою, що спить під старим занедбаним монастирем. Це похмуре святилище приховує страшні таємниці.

Вікові обмеження: 14+Ціна з гравця: від 250 грнКількість гравців:вул. Мишуги, 3В (2-6 гравців)вул. Лютеранська, 21 (2-5 гравців)вул. Стадіонна, 21/1 (2-4 гравців)вул. С.Лифаря, 3 (2-6 гравців)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Команда складається з 1-6 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні кімнати, бронь буде знята.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як нас знайти