SIGNAL LOST

На земній орбіті обертається секретна дослідницька станція "Асгард". Однак, зв'язок зі станцією було несподівано втрачено... Кілька годин потому був зареєстрований потужний електромагнітний імпульс, що йде від станції, після чого вона перейшла на згасаючу орбіту. До входу в атмосферу залишилася одна година!

Падіння величезної станції на поверхню планети призведе до багатомільйонних жертв. Вашій аварійній команді треба буде відновити працездатність систем станції, необхідних для коригування орбіти. Що ховається назовні млявої станції і куди зник її екіпаж?
Вибір за вами: знайти відповіді або загинути у наймасштабнішій катастрофі в історії людства.

Вікові обмеження: 10+Ціна з гравця: від 250 грнКількість гравців:вул. Мишуги, 3В (1-6 гравців)вул. Лютеранська, 21 (1-5 гравців)вул. Стадіонна, 21/1 (1-4 гравців)вул. С.Лифаря, 3 (1-6 гравців)

Оберіть дату і час гри

* ціни вказані за одного гравця

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Правила проходження квесту

● Команда складається з 1-6 людей.● Для проходження квесту не потрібно докладати фізичну силу.● Гра в алкогольному або наркотичному сп'янінні суворо заборонено.● Вказуйте актуальний номер телефону при бронюванні гри. Якщо адміністратор не додзвониться до Вас при бронюванні кімнати, бронь буде знята.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як нас знайти